Entree magazine - Dame aan de kade

High-end comfort food in een jaren ’70-interieur: dat is Dame aan de Kade in De Pijp in Amsterdam. De nieuwe buurtbar van Quirijn Roozen, Niek Roozen en Dominic Aarts combineert een mediterraan-Europese keuken met een losse, toegankelijke sfeer. "We zijn net zo goed café als restaurant."

Het interieur is ontworpen en grotendeels zelf gerealiseerd door de drie eigenaren. Alles is uitgevoerd in terracotta – plafond, muren, deuren en kozijnen – wat zorgt voor een warme uitstraling. De stijl verwijst subtiel naar de jaren ’70, met elementen als retro lampen, glasblokken en een discobal.

Het lichtontwerp werd verzorgd door Illum Kunstlicht. “We hebben geprobeerd alles kloppend te maken, van materiaalgebruik tot lichtval”, vertelt Roozen. “We hebben zelfs glasblokken met ingebouwde verlichting bedacht. Alles is doordacht.”

Meer lezen, zie hier het hele artikel: dame aan de kade

Liever ervaren in onze showroom?

Showroom Leimuiden  ·  08:30 – 17:00  ·  Weekend gesloten  ·  Ovenwal 41, 2451 VN Leimuiden